Animal Cuts Powder 42 servings Original price was: 4,200 ден.Current price is: 3,490 ден.
Back to products

C4 Ultimate Pre Workout Powder 440gr

Original price was: 2,490 ден.Current price is: 1,790 ден.
Ако го купите ова вие заштедувате

INCREDIBLE FLAVORS

SKU: / Бренд:
x
12 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

ULTIMATE ISN’T JUST A CODE OF CONDUCT…

 

C4 ULTIMATE IS THE MOST POWERFUL C4 WE’VE EVER CREATED.

Дополнителни информации
Flavor Strawberry Watermelon , Icy Blue Razz
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.