Animal Cuts Powder 42 servings Original price was: 4,200 ден.Current price is: 3,490 ден.
Back to products
BioTechUSA 100% Pure Whey 2270 gr Original price was: 4,490 ден.Current price is: 3,790 ден.

SAW PALMETTO COMPLEX (60 CAPS)

690 ден

SAW PALMETTO COMPLEX содржи 5 популарни и почитувани состојки во вкупно количество од 730 mg во сервирање. Најважната состојка од нив е Serenoa repens (Saw Palmetto – џуџеста палма) која има долга историја како често употребувана компонента во додатоците на исхраната. SAW PALMETTO COMPLEX Serenoa е надополнтеа со 4 дополнителни бенефитни хербални екстракти.

SKU: 3733 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 690 Поени во вредност од 69 ден!
x
16 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

SAW PALMETTO COMPLEX содржи 5 популарни и почитувани состојки во вкупно количество од 730 mg во сервирање. Најважната состојка од нив е Serenoa repens (Saw Palmetto – џуџеста палма) која има долга историја како често употребувана компонента во додатоците на исхраната. SAW PALMETTO COMPLEX Serenoa е надополнтеа со 4 дополнителни бенефитни хербални екстракти.

 Внимание: Не го користете производот доколку сте бремени или доите. Додатоците во исхрана не служат како замена за разновидна, урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. ЧУВАЈТЕ НАДВОР ОД ДОФАТ НА ДЕЦА! НЕ ЈА НАДМИНУВАЈТЕ ЈА ПРЕПОРАЧАНАТА ДНЕВНА ДОЗА ОД 2 КАПСУЛИ!

Информации за алергени: Произведено во погон во кој се процесираат производи што содржат: млеко, јајца, глутен, соја, кикирики, јаткасти плодови, риба и ракови.

 

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.