Acetyl L-CARNITINE 1000mg 60 tablets Original price was: 1,390 ден.Current price is: 1,190 ден.
Back to products
C4 ORIGINAL 60 serv Original price was: 2,990 ден.Current price is: 1,890 ден.

C4 ORIGINAL 30 serv

Original price was: 1,990 ден.Current price is: 1,290 ден.
Ако го купите ова вие заштедувате

Оригинален производ за пред тренинг

SKU: / Бренд:
x
16 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Оригинален  производ за пред тренинг

Додаток во исхраната со засладувачи

Нето тежина: 6,5 g = 1 сервирање / 195 g = 30 сервирања

Поради содржината на креатин, производот е наменет само за возрасни. Содржи кофеин (150 mg во дневно сервирање). Не се препорачува за деца и бремени жени.

Дополнителни информации
Flavor Pink Lemonade , Strawberry Margarita , Green Apple , Watermelon
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.