Optimum Nutrition Serious Mass 2727gr Original price was: 2,990 ден.Current price is: 2,490 ден.
Back to products
BSN SYNTHA 6 2260gr Original price was: 3,990 ден.Current price is: 3,490 ден.

ON Gold Standard Pre Workout 330gr

Original price was: 2,190 ден.Current price is: 1,590 ден.
Ако го купите ова вие заштедувате

  • For energy focus power and performance*
  • 175 mg caffeine from natural sources per serving
  • 3.4 g creatine monohydrate per serving
  • Now with 250 mg performelon® per serving
SKU: 49320d2d5bb4 Бренд:
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1590 Поени во вредност од 159 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1590 Поени во вредност од 159 ден!
x
12 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

PRODUCT OVERVIEW

UNLEASH GOLD STANDARD POWER & PERFORMANCE BEFORE TRAINING With Gold Standard Pre Workout™

Your mind is prepared, make sure your body is too. GOLD STANDARD PRE-WORKOUT™ is designed to unleash focus, power and performance while supporting energy to help you prepare for and get through your training.

Description

Ready to mix food supplement powder with amino acids, caffeine and vitamins with sweeteners.

  • 175 mg of caffeine from natural sources to help increase alertness and focus before training
  • 3 g of Creatine for power and performance
  • Vitamins B 1, B 3, B 5, B 6 and B 12 which all contribute to normal energy yielding metabolism
  • Now with 250 mg of performelon® per serving
  • Vitamins b6 & b12 to support normal energy yielding metabolism
  • Infomed-choice certified product

 

Дополнителни информации
Flavor

Watermelon

,

Fruit Punch

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.