Animal Cuts Powder 42 servings

3,490 ден

  • All-in-One Potent Thermogenic Fat Burning Agent
  • Based around two different forms of L‑Carnitine
  • Soluble in your favorite beverage and easily digested
  • Delicious tasting flavors
  • Can be used equally by women and men as their go-to weight management supplement. Good for the active gym-goer, and for the competitor-level athlete
SKU: 3718 Бренд: ,

На залиха

x
19 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Нутритивни вредности

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.