CREATINE SPORT - 300gr - 60 servings Original price was: 990 ден.Current price is: 890 ден.
Back to products
Animal Cuts 42 packs Original price was: 4,200 ден.Current price is: 3,490 ден.

Level 99 Pre Workout 500gr

1,790 ден
Ако го купите ова вие заштедувате

Level 99 Pre Workout Formula

SKU: / Бренд: ,
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1790 Поени во вредност од 179 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1790 Поени во вредност од 179 ден!
x
11 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Samurai Shadow – EU Quality by Galvanize Nutrition

Цитрулин малат
6500 mg
Aргинин хидрохлорид
4000 mg
Бета аланин
3500 mg
Тирозин
1000 mg
Кофеин
200 mg
Екстракт од Panax Ginseng
300 mg
Екстракт од Gingko Biloba
25mg

Дополнителни информации
Вкус Cherry Lime , Mango
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.