1000+ ПРОИЗВОДИ

Од директен увоз и овластена дистрибуција

ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКДОНИЈА

Карго Бази низ Македонија

100% ОРИГИНАЛНИ ПРОИЗВОДИ

100% Легални производи

БРЗА И БЕЗБЕДНА НАПЛАТА

Клик за повеќе инфо

ПОПУЛАРНИ КАТЕГОРИИ

ЕНЕРГИЈА (6)

Колаген (8)

MASS ГЕЈНЕРИ (19)

PRE-WORKOUT (25)

Фитнес Опрема (59)

Фитнес аксесоари (90)

Протеини (58)

Аминокиселини (56)

Согорувачи на масти (19)

Креатини (26)

Витамини (14)

Протеински десерти (52)

ServiVita Zero Syrup Dulce De Leche 320ml

Шифра: 5014

На залиха

300 ден
Додај во кошница

ServiVita Zero Syrup Chocolate Orange 320ml

Шифра: 5012

На залиха

300 ден
Додај во кошница

ServiVita Zero Syrup Mayonnaise 320ml

Шифра: 5017

На залиха

300 ден
Додај во кошница

ServiVita Zero Syrup Chocolate Hazelnut 320ml

Шифра: 5013

На залиха

300 ден
Додај во кошница

ServiVita Zero Sauce Bolognese 320ml

Шифра: 5011

На залиха

300 ден
Додај во кошница

Powerbar Protein Bar 40% Caramel Peanut Butter 40gr

Шифра: 5023

На залиха

100 ден
Додај во кошница

Powerbar Protein Bar 40% Strawberry White Chocolate 40gr

Шифра: 5022

На залиха

100 ден
Додај во кошница

Powerbar Protein Bar 40% Chocolate Coconut 40gr

Шифра: 5024

На залиха

100 ден
Додај во кошница

Adjustable Barbell F30 14kg for home use or personal training

Шифра: 5042

На залиха

1,990 ден
Додај во кошница

Olympic 20kg Tri-Grip black rubber coated olympic plate f50 Virgin rubber

Шифра: 5046

На залиха

4,400 ден
Додај во кошница

СОВЕТИ И НОВОСТИ

ПОВЕЌЕ ЗА ХАРДКОР ШОП

Хардкор Шоп веќе 13 години е лидер во квалитет и увоз на премиум брендови на македонскиот суплемент пазар. Нашата фирма станува препознатлива по квалитетот на своите производи, овластената дистрибуција, учество на Македонски, Европски и Светски бодибилдинг натпревари и поддршка за голем број Македонски аматерски и професионални спортисти. Хардкор Шоп Дооел е официјален увозник и дистрибутер за Македонија за брендовите: Trec Nutrition, Scitec Nutrition, BioTechUSA, Yamamoto Nutrition, Universal Nutrition, Animal, Applied Nutrition, Nutrend, Cellucor, XTEND, Optimum Nutrition, BSN, Healthyco, Galvanize Nutrition, Samurai Shadow, Pure Gold Nutrition, Power System, Gorilla Wear, InsportLine.

Квалитет и лојалност пред се !!!