Aminomax 6800 160 Caps

790 ден

  • БРЗО АПСОРБИРАЧКИ АМИНО КИСЕЛИНИ
  • Амино киселини и пептиди
  • ВЕЈ ПРОТЕИН ХИДРОИЗОЛАТ + ТАУРИН + Л-ГЛУТАМИН +  вит. Ц + вит. Б6
  • Нето содржина: 160 капсули
SKU: 314 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 790 Поени во вредност од 79 ден!
17 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

АМИНО МАКС 6800 –  се дизајнирани за брзо пополнување на недостатокот на амино киселини по напорен. АМИНО МАКС 6800 е составен од амино киселини и микропептиди добиени од веј протеин концентрат хидроизолат со значителен додаток на чист Л – Глутамин или Таурин, а сите заедно придонесуваат за добивање на идеален аминограм. АМИНО МАКС 6800 е исто така подобрен со витамин Ц и витамин Б6.

 

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.