BALA POWDER 250gr 125servings

990 ден

βalaPOWDER е додаток во исхраната во прав соодветен за спортисти кој содржи бета аланин. Бета аланин е претходник на карнозин.

SKU: 1314 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 990 Поени во вредност од 99 ден!
x
20 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

βalaPOWDER

Без вкус 125 дози 250 g нето тежина

Произведено во Италија

Додаток во исхраната

βalaPOWDER е додаток во исхраната во прав соодветен за спортисти кој содржи бета аланин. Бета аланин е претходник на карнозин.

 

 

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.