C4 RIPPED 30 serv.

1,390 ден

C4 Ripped

SKU: / Бренд:
19 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

“Crash dieting” брзото губење на телесната тежина не функционира. Кога сакате да ги изгубите телесните масти без да изгубите мускулна маса, клучни фактори се здравата исхрана, соодветен тренинг и соодветна суплементација.

 

C4® без креатин

Ако сте во потрага по стимуланс без креатин, C4 Ripped е формула за вас.

Начин на употреба: Помешајте 1 мерица од C4® Ripped со 180мл ладна вода 20-30 минути пред тренинг.

Дополнителни информации
Flavor

Cherry Limeade, Icy Blue Raspberry, Raspberry Lemonade

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.