Back to products
Optimum Nutrition Serious Mass 2727gr Original price was: 2,990 ден.Current price is: 2,490 ден.

Tribu ZMA® 90 Tab

1,400 ден

AmixTM Tribulus with ZMA® e одличен продукт во форма на таблета кој ја комбинира патентираната форма на ZMA® и традиционалната и стандардизирана билка Tribulus terrestris со 90% стероидни сапонини.

SKU: 426 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1400 Поени во вредност од 140 ден!
x
16 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

AmixTM Tribulus with ZMA® e одличен продукт во форма на таблета кој ја комбинира патентираната форма на ZMA® и традиционалната и стандардизирана билка Tribulus terrestris со 90% стероидни сапонини.

 

Препорачана употреба: Земете 2 таблети дневно пред спиење.

 

Состојќи: tribulus terrestris, ZMA® (цинк во форма на L-Monomethionine sulphate и L-Aspartate; магнезиум цитрат, магнезиум оксид, пиридоксин хидрохлорид)


Алергени: Може да содржи траги од млеко, јајца, соја,глутен, школки, ореви и кикирики.   

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.