ИСПРАТЕТЕ НИ ПОРАКА

Слободно пишете ни во секое време ! Нашите оператори ќе се погрижат да ви одговорат што е можно поскоро.

  Вашето име (задолжително)

  Вашиот Email (задолжително)

  Предмет

  Вашата порака

  Нашата адреса

  Официјална продавница Хардкор Шоп Дооел
  • Битола ул.Моша Пијаде бр. 1 – стара чаршија (наспроти итна медицинска помош, до аптека Роса Вита)
  • Инфо: +389(0) 78 362 092

  Хардкор Шоп 2 Широк Сокак

  • Битола ул.Широк Сокак бр. 131 – стара чаршија (до LC Waikiki)
  • Инфо: +389(0) 78 362 092
  • Работно време – Пон-Саб, 10:30-21:00 Недела - Затворено

  РАБОТНО ВРЕМЕ

  • Понеделник: 10:30 – 20:00
  • Вторник: 10:30 – 20:00
  • Среда: 10:30 – 20:00
  • Четврток: 10:30 – 20:00
  • Петок: 10:30 – 20:00
  • Сабота: 13:00 – 18:00
  • Недела: Затворено