Isotonic Sport 400gr Orange Original price was: 490 ден.Current price is: 390 ден.
Back to products

SEX BOMB FOR HIM | 120 caps

1,190 ден

Главни карактеристики

  • Растителна мешавина соодветна за корисници со различни диететски, религиски или културолошки рестрикции
  • Халал сертифициран производ
SKU: 3357 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1190 Поени во вредност од 119 ден!
x
18 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Sex Bomb е екстра моќна мешавина од растителни состојки во комбинација со Л-аргинин и витамин Б3. Оваа уникатна и ефективна мешавина е дизајнирана за спортисти со највисоки барања.

 

Главни карактеристики

  • Растителна мешавина соодветна за корисници со различни диететски, религиски или културолошки рестрикции
  • Халал сертифициран производ

 

Секоја состојка во оваа серија е подложена на строг преглед и тестирање за забранети супстанции пред производство под мониторирана програма. Финалните производи потоа се произведуваат и пакуваат во акредитирана лабораторија со ISO 22000, BRC, GMP и Halal стандарди за да се обезбеди највисоко ниво на сигурност за спортистите кои ги користат.

 

Внимание: Консултирајте се со лекар пред употребување на производот, доколку имате помалку од 18 години, сте бремени или доите, или доколку имате или се сомневате во некаква медицинска состојба или земате лекови. Додатоците во исхрана не служат како замена за разновидна, урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Складирајте на ладно, суво место, подалеку од дофат на деца. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза.

 

 

 

 

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.