-20%
, , ,

Xtend New 90 servings Watermelon Explosion

Сподели:
Бренд:

3,190 ден 3,990 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 3190 Поени во вредност од 319 ден!

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “Xtend New 90 servings Watermelon Explosion”

Сè уште нема оценки.