-34%
,

Amila Women Gloves – Pink

(1 customer review)
Сподели:

Amila Women Gloves – Pink

Бренд:

390 ден 590 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 390 Поени во вредност од 39 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 390 Поени во вредност од 39 ден!
Исчисти

Amila Women Gloves – Pink

SKU: Недостапно Категории: ,

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 1 оценка

5.0 просек
1
0
0
0
0

Додади оценка

  1. Mirjana Stojkova

    5

    Mirjana Stojkova