Back to products
PowerSystem-BOOTY BAND SET Original price was: 2,390 ден.Current price is: 1,990 ден.

Power System- RESISTA strength bands

1,190 ден

Power System- RESISTA strength bands

SKU: 2462 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1190 Поени во вредност од 119 ден!
x
18 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Power System- RESISTA strength bands

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.