CarboJet Basic 3kg

Сподели:

CarboJet™ Basic е високо квалитетен гејнер специјално дизајниран за дигачи на тегови, бодибилдери во фаза на кревање мускулна маса и спортисти со екстремно брз метаболизам.

Бренд:

1,300 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1300 Поени во вредност од 130 ден!

CarboJet™ Basic прашок

CarboJet™ Basic е високо квалитетен гејнер специјално дизајниран за дигачи на тегови, бодибилдери во фаза на кревање мускулна маса и спортисти со екстремно брз метаболизам.

CarboJet™ Basic е погоден за активни луѓе, кои имаат потреба од мешавина од високо квалитетни јаглехидрати и протеини. Калориите ги сочинуваат главно протеини од сурутка и комплекс од јаглехидрати, кои ги хранат мускулите.

CarboJet™ Basic е природно богат со глутамин и (BCAA) аминокиселини од разграден ланец.

Придобивки:

-надополнување во исхраната пред и по тренинг

-високо квалитетни јаглехидрати и протеини

-без аспартам

-инстантно мешање.

 

Категорија:

Препорачана употреба: Промешајте една дозерка (50 гр) со 200-250 мл вода или безмасно млеко.

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “CarboJet Basic 3kg”

Сè уште нема оценки.