fbpx
,

Amix Lipotropic Fat Burner (без кофеин) – 200 caps

Сподели:
  1. AmixTM Lipotropic Fat Burner содржи 9 клучни состојки кои ќе ви помогнат во топењето на мастите без никакви штетни состојки. Содржи Л-карнитин, Холин, Иноситол, Бетаин, Метионин, Таурин, CLA, HCA и витамин Б6.
Бренд:
Достапно:

На залиха

1,590 ден

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1590 Поени во вредност од 159 ден!

AmixTM Lipotropic Fat Burner содржи 9 клучни состојки кои ќе ви помогнат во топењето на мастите без никакви штетни состојки. Содржи Л-карнитин, Холин, Иноситол, Бетаин, Метионин, Таурин, CLA, HCA и витамин Б6.

Препорачана употреба: помешајте 40гр (2 дозерки) од HydroBeef™ Peptide Protein со 300мл вода или млеко со низок процент на масти, конзумирајте 1-3 сервирања во зависност од вашите дневни потреби за протеин.

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

error: Известување: Содржината е заштитена !!