Vici Pants – Light Blue

2,490 ден
Ако го купите ова вие заштедувате

 • Lightweight and flexible
 • Toggle drawcord
 • Ventilating
 • Super soft inner fabric
 • Quick dry and sweat-wicking technology
 • GW Signature Collection
SKU: 29b798cf5cb8 Бренд:
x
17 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Vici Pants – Light Blue

 

 • Lightweight and flexible
 • Toggle drawcord
 • Ventilating
 • Super soft inner fabric
 • Quick dry and sweat-wicking technology
 • GW Signature Collection

 

Training never felt so releasing with the Vici Pants. These Pants make you train and move effortlessly. Due to the perfect blend of fabrics, the Vici Pants makes you perform your workouts up to your maximum range of motion without experiencing any irritation. It can even handle the deepest squat and is made squat proof. However, it keeps you covered and warm during and in between workouts. Combine the Vici Pants with fully matching Vici Jacket.

Дополнителни информации
Size

M

,

S

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.