Stanley Fanny Pack – Pink Camo

1,490 ден

Free up your hands while keeping your essentials stored and secure with this new Gorilla Wear USA camo fanny pack.

SKU: 2303 Бренд:

На залиха

x
17 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Stanley Fanny Pack – Pink Camo

Free up your hands while keeping your essentials stored and secure with this new Gorilla Wear USA camo fanny pack. This Gorilla Wear USA adjustable hip strap fanny pack has a lot of storage space. It has a main storage compartment, furthermore, it has a small pouch pocket at the front of the fanny pack. In addition, it also has a hidden back zip pocket for additional storage. It is made out of durable materials which enhance the product life cycle a great deal. 
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.