, ,

Saint Thomas Sweatshirt – Black

Сподели:

The Saint Thomas Sweatshirt is a brand-new addition to our collection. It is really comfortable, stylish and can be worn for any occasion. With our well-known brand name on both sides, a new designed circular logo, and an all-black casual logo on the back. It’s time to show the people that you are a member of the GORILLA WEAR Family.

Бренд:

1,490 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1490 Поени во вредност од 149 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1490 Поени во вредност од 149 ден!
Исчисти

Saint Thomas Sweatshirt – Black

The Saint Thomas Sweatshirt is a brand-new addition to our collection. It is really comfortable, stylish and can be worn for any occasion. With our well-known brand name on both sides, a new designed circular logo, and an all-black casual logo on the back. It’s time to show the people that you are a member of the GORILLA WEAR Family.

Color: Black
Quality: 80% cotton + 20% polyester.

SKU: Недостапно Категории: , ,

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.