Pixley Sweatpants – Black

1,890 ден
Ако го купите ова вие заштедувате

 • Slim fit
 • Extended waistband
 • Appealing fit
 • Available in 3 essential colors
 • Stylish drawcords
 • GW Signature subtle branding
 • The perfect blend of durable cotton and polyester materials
SKU: d07a2a3df259 Бренд:
x
12 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Pixley Sweatpants – Black

 • Slim fit
 • Extended waistband
 • Appealing fit
 • Available in 3 essential colors
 • Stylish drawcords
 • GW Signature subtle branding
 • The perfect blend of durable cotton and polyester materials

When you train hard, you surely need to relax hard. Make your off days stylish with the Pixley Sweatpants. The slim fit gives your body immediately the look it deserves. Moreover, due to the the optimum blend of high quality and durable cotton and polyester you will get an instant pleasant feeling throughout your day. Make your outfit complete with the Pixley Cropped or Zipped hoodies. By the way, did you notice the Pixley’s bottoms come with extended waistband? Shop your new favorite bottom now.

Дополнителни информации
Size

L, M, S

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.