-24%
,

Perry High Tops Pro – Black/Black

Сподели:
  • Premium Suede Leather
  • Flexible Flat Soles
  • Unlimited Range of Motion
  • Padded Ankle Support
  • Elastic Velcro Strip
Бренд:

5,090 ден 6,690 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 5090 Поени во вредност од 509 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 5090 Поени во вредност од 509 ден!
Исчисти
  • Premium Suede Leather
  • Flexible Flat Soles
  • Unlimited Range of Motion
  • Padded Ankle Support
  • Elastic Velcro Strip

 

Gorillla Wear Perry high tops is feather light with ultimate traction for competition. Ideal for you heavy fitness and body building workouts. This is the yet again a perfect combination of top notch fabric and fashion. These ultra-light shoes provide the user with comfort, support and stability with an unlimited range of motion. In addition this Gorilla Wear High tops overlapping strap create a full, lockdown foot wrap. The sole of this shoe is stitched. It’s time to show the people that you are a member of the GORILLA WEAR

SKU: Недостапно Категории: ,

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “Perry High Tops Pro – Black/Black”

Сè уште нема оценки.