fbpx

Performance T-shirt – Army Green

Сподели:

This perfectly loose fitting performance with round neck T-shirt designed by Gorilla Wear is comfortable and can be used as a workout wear or as a casual wear.

Бренд:

990 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 990 Поени во вредност од 99 ден!

This perfectly loose fitting performance with round neck T-shirt designed by Gorilla Wear is comfortable and can be used as a workout wear or as a casual wear. The style makes it an eye catching piece of clothing with a great fit for everybody. In addition it can be combined with different pieces of our Gorilla Wear men’s collection.It’s time to show the people that you are a member of the GORILLA WEAR family where you can choose between the colors Army Green, Red/Black and Black/Red .

Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

error: Известување: Содржината е заштитена !!