Oxford Beanie – Gray

1,190 ден

The Gorilla Wear beanie is a lightweight beanie and very comfortable to wear.

SKU: 7fb250d90c7a Бренд:
x
17 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

The Gorilla Wear beanie is a lightweight beanie and very comfortable to wear. Aside from that it is also is very fashionable and can be worn sporty to a trip to the gym or casual hitting up the city. This beanie features a large black Gorilla Wear logo on the front side and is a “one size fits most”. It’s time to show the people that you are a member of the GORILLA WEAR Family where you can choose between colors Black and Gray.

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.