-50%
,

Norman Beanie – Gray

Сподели:

The Gorilla Wear Norman beanie offers exceptional warmth when the temperature drops.

Бренд:

590 ден 1,190 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 590 Поени во вредност од 59 ден!

The Gorilla Wear Norman beanie offers exceptional warmth when the temperature drops. It has a ribbed design and fold-over cuff which can help you stay covered during old winter days. This beanie is made from soft yet durable fabric for premium warmth and comfort. It’s time to show the people that you are a member of the GORILLA WEAR family where you can choose between the colors Army Green, Gray and Black.

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.