Newark Pants – Black


Ако го купите ова вие заштедувате

  • Drawstring Waistband
  • Front & Back Pockets
  • Sleek Gorilla Wear Logos
  • Comes With Matching Sweater
  • Available In Multiple Colors
SKU: 440e905a88c4 Бренд:
x
17 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Newark Pants – Black

 

  • Drawstring Waistband
  • Front & Back Pockets
  • Sleek Gorilla Wear Logos
  • Comes With Matching Sweater

 

The Newark Pants are perfect for both workouts and casual occasions. It keeps you warm during intense workouts or relaxing days at home. These sweatpants are suitable in every situation. They’re very comfortable and feel great to wear. The Newark Pants are finished with the sleek Gorilla Wear logos. They have two zipped front pockets and one back pocket. Complete your look with the matching Newark Sweater. The Newark set comes in three different colors. Which one are you going to rock?

Дополнителни информации
Size

XL

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.