Harrison Cap – Black/White

1,590 ден

Lend your active look a casual look with the fresh style of the Harisson Cap.

SKU: de9fd2164092 Бренд:
x
19 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Lend your active look a casual look with the fresh style of the Harisson Cap. The easy to wear Harisson is an upgrade to any outfit you are planning to wear today! Fine details and used look will make you look like the go-getter you are.

  • Official Gorilla Wear Cap Sticker
  • Adjustable Metal Clasp to Back
  • Slightly Pre Curved Visor
  • Slightly Pre Curved Visor
  • Used Look

It’s time to show the people that you are a member of the GORILLA WEAR Family. Available also in the colors Black/Red, Black/White, Navy Blue/Red.

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.