,

Fresno T-shirt – Black/Gray

Сподели:

Are you ready to rep your favorite workout brand? Then this athletic-cut Gorilla Wear USA shirt is the perfect choice for you.

Бренд:

Fresno T-shirt Black/Gray

Are you ready to rep your favorite workout brand? Then this athletic-cut Gorilla Wear USA shirt is the perfect choice for you. This athletic-cut shirt fits closer to the body, you’ll love flaunting your style when you sport this trendy Gorilla Wear USA shirt. The number 82 is printed on the front and back of the shirt. We have been providing the motivated with high-quality sports apparel since 1982 and we are proud to show it. It’s time to show the people that you are a member of the GORILLA WEAR Family where you can choose between the colors Black/Gray and Black/Red

Size and Fit
Model is wearing: Size S
Model’s height: 175 cm
Model’s weight: 74 k

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.