Evansville Tank Top – Red

1,390 ден
Ако го купите ова вие заштедувате

Inspired by the old school and manufactured with the finest materials.

SKU: f6ce416381e9 Бренд:
x
14 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Evansville Tank Top – Red

Inspired by the old school and manufactured with the finest materials. The Evansville Tank Top will provide anybody wearing it with a classy and stylish look. Whatever your plans are today, with the Evansville Tank Top you will push boundaries to get the job done! The Evansville Tank Top comes in typical Gorilla Wear Army Green, Black and Red with a classic 3D logo on the front.

Дополнителни информации
Size L , M
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.