-20%
,

Classic Tank Top – Red

Сподели:

With this classic tank top you can’t miss. It’s traditional, it’s sturdy and best of all, it says GORILLAWEAR on the front!

Бренд:
Availability:

На залиха

1,190 ден 1,490 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1190 Поени во вредност од 119 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1190 Поени во вредност од 119 ден!
Исчисти

With this classic tank top you can’t miss. It’s traditional, it’s sturdy and best of all, it says GORILLAWEAR on the front! Because come on, you know you want to show it off, don’t you? It’s time to show the people that you are a member of the GORILLA WEAR family where you can choose between the colors Army Green, Navy, Yellow, Red, Black, White and Gray

SKU: Недостапно Категории: ,

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.