Classic T-shirt – Black


Ако го купите ова вие заштедувате

  • Traditional logo
  • Regular fit
  • 100% Cotton
  • Available in multiple colors
SKU: f8d12de215c9 Бренд:
x
20 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Classic T-shirt – Zwart

  • Traditional logo
  • Regular fit
  • 100% Cotton
  • Available in multiple colors

The Gorilla Wear Classic T-Shirt is perfect for every occasion. Whether you want to go to the gym or just want to show everyone that you’re a member of #TeamGorillaWear. With the traditional logo on the front you can do either of them. They are available in multiple colors, so there’s always a color that suits you the best.

Дополнителни информации
Size XL
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.