Cisco Shorts – Gray/Black

1,690 ден
Ако го купите ова вие заштедувате

  • Modern logo
  • Room for Movement
  • Detailed laces
  • Comfortable Fit
SKU: 7cf45ed5e2bb Бренд:
x
20 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Cisco Shorts – Gray/Black

  • Modern logo
  • Room for Movement
  • Detailed laces
  • Comfortable Fit

Look your best with the Cisco Shorts. Whether it’s for workouts or for rest, these fashionable shorts have the level of comfort you need. The shorts ensure freedom of movement during your workouts. With the Cisco Shorts you will be able to take your workouts to the next level, while still looking good in your outfit. With the branding on the front of the shorts, you can now show everyone that you’re a member of #TeamGorillaWear. Don’t forget to finish your outfit with the matching Cisco Drop Armhole Tank Top!

Дополнителни информации
Size

L, M, XL

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.