Cisco Drop Armhole Tank Top – Gray/Black


Ако го купите ова вие заштедувате

  • Modern logo
  • Room for Movement
  • Stretchy and Comfortable Fit
  • Drop Armhole
  • Round Neck
SKU: 0a2c68679e34 Бренд:
x
20 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Cisco Drop Armhole Tank Top – Gray/Black

  • Modern logo
  • Room for Movement
  • Stretchy and Comfortable Fit
  • Drop Armhole
  • Round Neck

Look your best with the Cisco Drop Armhole Tank Top. The drop armhole gives a trendy design to your workout clothes. The tank top has a comfortable fit, to ensure freedom of movement during your workout. Whether it’s for workouts or for rest, this fashionable Drop Arm Hole Tank Top has the level of comfort you need. With the branding on the front of the tank top, you can now show everyone that you’re a member of #TeamGorillaWear. Don’t forget to finish your outfit with the matching Cisco Shorts!

Дополнителни информации
Size L , M , XL
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.