fbpx

Cast iron plate Top Sport Castyr 10 kg

Сподели:
 • barbell paltes made of durable cast iron
 • for dumbbels and barbell bars with a diameter of 30 mm
 • quality surface treatment against wear and corrosion
 • material: cast iron
 • plate diameter: 25 cm
 • plate width: 28 mm
 • hole diameter: 30 mm
Бренд:
Достапно:

На залиха

2,400 ден

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 2400 Поени во вредност од 240 ден!

Top Sport Castyr 10 kg is a durable cast iron plate suitable for all bars with a diameter of 30 mm . The high-quality surface treatment protects the plate from corrosion and wear, while the metal cast iron itself guarantees a long service life. It is therefore a great addition to any home and professional gym!

 

Technical description:

 • barbell paltes made of durable cast iron
 • for dumbbels and barbell bars with a diameter of 30 mm
 • quality surface treatment against wear and corrosion
 • material: cast iron
 • plate diameter: 25 cm
 • plate width: 28 mm
 • hole diameter: 30 mm
SKU: 2586 Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

error: Известување: Содржината е заштитена !!