Branson T-shirt – Black/Gray

Сподели:

Functional and lightweight, the Gorilla Wear Branson T-shirt supports its user to peak performance!

Бренд:

1,390 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1390 Поени во вредност од 139 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1390 Поени во вредност од 139 ден!
Исчисти

Branson T-shirt – Black/Gray

Functional and lightweight, the Gorilla Wear Branson T-shirt supports its user to peak performance! Due to the most up to date Gorilla Wear innovations, the Branson T-shirt effectively controls sweat regulation and provides its user with quick dry technology. These typical features make the Branson T-shirt extremely appropriate for the real motivated athletes out there. All Branson T-shirts can be combined with matching Branson Tank Top, Branson Shorts and Branson Pants. Complete the set and let nothing stand your way to smash your goals!

SKU: Недостапно Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.