Holly T-shirt – Black


Ако го купите ова вие заштедувате

 • Raglan sleeves
 • 3 Easy to combine colors available
 • Round neck
 • Subtle GW Signature Branding
 • Slim fit
 • Short-sleeved
 • Breathable
 • Quick-dry technology
 • Home & workout
SKU: 837e3673f173 Бренд:
x
16 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Holly T-shirt – Black

 • Raglan sleeves
 • 3 Easy to combine colors available
 • Round neck
 • Subtle GW Signature Branding
 • Slim fit
 • Short-sleeved
 • Breathable
 • Quick-dry technology
 • Home & workout

Designing your new grab and go t-shirt is what was leading when designing the Holly T-shirt. It features a slim fit which accentuates your body type perfectly. Feels soft on your skin which gives provides you a comfy feeling at home/during your time in between workouts. Due to the implementation of innovative techniques and materials, the Holly T-shirt gives you the opportunity to execute any exercise s

Дополнителни информации
Size

L

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.