Back to products
Berea MMA Gloves (Without Thumb) - Black / White Original price was: 2,390 ден.Current price is: 1,673 ден.

Classic Tank Top – Gray


Ако го купите ова вие заштедувате

With this classic tank top you can’t miss. It’s traditional, it’s sturdy and best of all, it says GORILLAWEAR on the front!

SKU: 46fc300e7251 Бренд:
x
11 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

With this classic tank top you can’t miss. It’s traditional, it’s sturdy and best of all, it says GORILLAWEAR on the front! Because come on, you know you want to show it off, don’t you? It’s time to show the people that you are a member of the GORILLA WEAR family where you can choose between the colors Army Green, Navy, Yellow, Red, Black, White and Gray

Дополнителни информации
Size

L

,

M

,

XL

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.