Upper Pulley Extension 120 cm PIO PB07

2,290 ден

Widen the range of exercise options for your commercial gym – thanks to optional extensions, it is very easy.

SKU: 5025 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 2290 Поени во вредност од 229 ден!
x
19 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Upper Pulley Extension 120 cm

 

Widen the range of exercise options for yourcommercial gym – thanks to optional extensions, it is very easy. Upper Pulley Extension 120 cm  will allow you to transform your home gym into a perfect machine for strengthening back muscles. Upper Pulley Extension 120 cm  is made of a high-quality material with round caps at the edges for more comfortable use.

Technical description:

  • Made of high-quality material
  • Bar diameter: 25 mm
  • Bar length: 120 cm
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.