Single Stirrup Handle PIO PB19

990 ден

Single Stirrup Handle

Technical description:

 • An optional accessory for multi-gyms/benches
 • Quality manufacture
 • Great durability
 • Anti-slip grips
 • Rolling grip
 • Allows you to exercise otherwise inaccessible muscle areas
 • Suitable for side raises
SKU: 5054 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 990 Поени во вредност од 99 ден!
x
20 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Single Stirrup Handle

Technical description:

 • An optional accessory for multi-gyms/benches
 • Quality manufacture
 • Great durability
 • Anti-slip grips
 • Rolling grip
 • Allows you to exercise otherwise inaccessible muscle areas
 • Suitable for side raises
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.