SHOW SHINE Ultra-Light Posing Oil 118 ml

1,500 ден

✓ ФОРМУЛИРАН ЕКСКЛУЗИВНО ЗА ПРЕД СВЕТЛА
✓ УЛТРАЛЕСНО  МАСЛО ЗА ПОЗИРАЊЕ
✓ ФОМУЛИРАН СО ПРИРОДНИ МАСЛА

SKU: 3572 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1500 Поени во вредност од 150 ден!
x
17 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

МАКСИМАЛНА ДЕФИНИЦИЈА УЛТРА-ЛЕСНО МАСЛО ЗА ПОЗИРАЊЕ

Формулиран исклучиво за пред светла, Show Shine® ја нагласува вашата вистинска дефиниција на мускулите, елиминирајќи ги слепите точки создадени од светлината и дозволувајќи им на судиите да го ценат сето она за што сте работеле.

Show Shine® е совршен за натпреварувачи во бикини, бодибилдинг и фитнес а може да се користи и секој ден после туширање или бањање за да ја одржите вашата кожа здрава и енергична.

УПОТРЕБА:
Испрскајте директно по целото тело. Масирајте во кожата. Бидете внимателни да не се навлечете на костим за позирање и/или бикини. Аплицирајте повторно за дополнителен сјај.

ВНИМАНИЕ:
Само за надворешна употреба. Избегнувајте контакт со очи. Во случај на контакт со очи, веднаш исплакнете со вода. Престанете со употреба ако се појави иритација на кожата. Да се чува подалеку од дофат на деца.

СОСТОЈКИ:
Циклометикон, масло од семки од грозје Vitis Vinifera, масло од Prunus Amygdalus Dulcis (сладок бадем), масло од глицин од соја (соја), овошно масло Olea Europaea (маслиново), масло од семе Simmondsia Chinensis (јојоба) тофитетил.

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.