BioTechUSA Collagen Liquid 1000ml Original price was: 2,190 ден.Current price is: 1,990 ден.
Back to products
Scitec Extra Support Belt Original price was: 990 ден.Current price is: 690 ден.

Scitec Fitness Belt

990 ден
Ако го купите ова вие заштедувате

Weightlifting belt for extra support

SKU: / Бренд:
Ако го купите овој производ, ќе заработите 990 Поени во вредност од 99 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 990 Поени во вредност од 99 ден!
x
11 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Sizes:

  • S: 68cm – 86cm
  • M: 78cm – 96cm
  • L: 88cm – 106cm
  • XL: 92cm – 110cm
  • XXL: 98cm – 116cm

Material:

  • 50% Polyester
  • 41% Neopren
  • 05% Metall
  • 04% Nylon
Дополнителни информации
golemina

S

,

M

,

L

,

XL

,

XXL

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.