Round Dumbbell Rack Commercial 10 pairs Pio

23,900 ден

High Quality Commercial Rack for Round Dumbbells

SKU: 5031 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 23900 Поени во вредност од 2,390 ден!
x
14 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Professional Gym Dumbbell Rack for 10 pairs round dumbbell

Net Weight 60kg

Size: 204*85*80cm,pkg:

Box1:119*24*23,Box2:84*89*22

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.