-30%
, ,

POWER SYSTEM Strength bands FITNESS BAND SET

Сподели:

bands for aerobics and fitness – set of 3 belts in 3 different strength categories

Бренд:

690 ден 990 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 690 Поени во вредност од 69 ден!

bands for aerobics and fitness – set of 3 belts in 3 different strength categories
– made of high quality elastic material
– a very effective tool for strengthening muscles

– sizes (size / thickness): blue 120x15cm / 0.35mm, purple 120x15cm / 0.45mm, green 120x15cm / 0.55mm

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “POWER SYSTEM Strength bands FITNESS BAND SET”

Сè уште нема оценки.