POWER SYSTEM SPEED ROPE skipping rope

Сподели:

– an effective cardio training aid
– a long adjustable skipping rope with a steel cable in plastic
– padded comfortable handles
– we will deliver the skipping rope in a practical package

Бренд:

490 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 490 Поени во вредност од 49 ден!

– an effective cardio training aid
– a long adjustable skipping rope with a steel cable in plastic
– padded comfortable handles
– we will deliver the skipping rope in a practical package

Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.