POWER SYSTEM Protective cover for rod DIA 7 BARBELL PAD

Сподели:

Protective cover for the pole POWER SYSTEM BARBELL PAD 7 It is a protective cover for the axis to prevent bruising in the area of ​​the cervical spine.

Бренд:

790 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 790 Поени во вредност од 79 ден!

Protective cover for the pole POWER SYSTEM BARBELL PAD 7 It is a protective cover for the axis to prevent bruising in the area of ​​the cervical spine. The base of the filling consists of a strong specially modified flexible neoprene inserted into a nylon cover. Velcro along the entire length increases the stability of the package on the axis of the barbell. The cover is suitable for bars with an axis of 3.5-4 cm.

Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.