, ,

POWER SYSTEM gloves CROSS POWER

Сподели:

Кросфит ракавици

950 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 950 Поени во вредност од 95 ден!

POWER SYSTEM CROSS POWER gloves designed for CrossFit exercise. The palms and the area between thumb and forefinger are made of special material to ensure natural grip and prevent fatigue. Small holes on the palms ensure breathability. The material on the back of the hand is light and flexible. Easily adjustable is soft and does not press anywhere.

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “POWER SYSTEM gloves CROSS POWER”

Сè уште нема оценки.