, ,

POWER SYSTEM Fitness belt POWER BASIC

Сподели:

POWER SYSTEM Fitness belt POWER BASIC

1,150 ден

Избриши
Спореди

made of strong and flexible 3-layer split leather

  • fine foam padding for comfort adhesion among 2 layers of leather
  • heavy buckle for tight fit
  • double line stitching for durability
  • colours: black
SKU: Недостапно Категории: , , Ознаки:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “POWER SYSTEM Fitness belt POWER BASIC”

Сè уште нема оценки.