POWER SYSTEM Exercise rubber MULTILEVEL Elastic Band 92 * 4

790 ден

Multi-sided exercise elastic belt with integrated loops for different types of exercises and variable intensity.

SKU: 2206 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 790 Поени во вредност од 79 ден!
x
18 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

PS 4067 POWER SYSTEM Exercise rubber MULTILEVEL Elastic Band    

Multi-sided exercise elastic belt with integrated loops for different types of exercises and variable intensity. MULTILEVEL Elastic Band is suitable for rehabilitation exercises and fitness training You can use them for regular exercise or stretching. Exercise or strengthening rubber has many uses in exercising in fitness centers and at home, in strengthening individual muscle parts, or in rehabilitation. Dimensions 92 * 4 cm. Degree of stiffness 15 kg.

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.