ON Shaker 600ml

290 ден

  • 600ml Capacity
  • Stainless Steel Mixing Ball
  • BDPA & DEHP Free
SKU: 5004 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 290 Поени во вредност од 29 ден!
x
15 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Product Overview

The Optimum Nutrition Shaker provides a 600ml capacity complete with stainless steel mixing ball to effortlessly blend your choice of powder from Gold Standard Whey to Amino Energy.  Available in Jet Black with the Optimum Nutrition logo embossed in White on one side with a matching White Flip-Top Cap. Additional features include a leak-proof, screw-top lid. The Shaker is BDPA and DEHP Free.

 

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.